Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Дружба та інтернет
AdminДата: Четверг, 12.03.2009, 01:41 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Спікер
Сообщений: 289
Репутация: 1
Статус: Offline

Кожен з нас розуміє цінність справжніх друзів. На жаль, з глибоким проникнення всесвітньої мережі поняття „Друг“ почало нівелюватися, втрачати своє первісне значення. Це неодноразово обговорювалось різними людьми. Тепер і ми спробуєм розібратись, що таке дружба в інтернеті, та чи є вона чимось незвичайним.
Отож почнемо з самого поняття дружба. Можна приблизно сформувати його так:

Дружба - взаємовідносини між людьми, засновані на довірі, взаємних симпатіях, спільних інтересах та захопленнях. Обов’язковими, але не основними ознаками дружби є взаємне поважне ставлення до поглядів друга, а також терпимість.

При формуванні дружби в реальному житті, при відкиданні фактору інтернету можна виділити три основні етапи:

1. Знайомство. Більшість дружніх відносин починаються саме зі знайомства. Проте це не завжди так, і названі мною три етапи можуть довільно разташовуватись в хронологічному порядку.
2. Зустріч. В реальному житті можна познайомилися не тілько при опосередкованму контакті. Тому зустріч є одним з обов’язкових аспектів дружби в реальному житті.
3. Дружба. Це і є останнім етапом. Саме виникнення справжньої дружби є останнім етапом, проте це не означає, що він буде тривати вічно.

Загалом схему дружби можна відобразити так:

Схема дружби в реальному житті

Натомість схема дружби в вебі виглядатиме дещо інакше:

Схема дружби в всесвітній павутині

Якщо придивитися уважніше, то в двох схемах є суттєві відмінності. По-перше, це наявність осмислених дій, замість зустрічі. Тобто самий факт справжньої зустрічі з людиною та взаємодії з нею замінюється діями, що несуть певну реальну цінність та вагу. Але тільки за умов справжньої цінності, а не ілюзорної. Якщо глянути на обидві схеми і проаналізувати причинно-наслідкові зв’язки, то можна помітити, що в вебі вони трішки інакше побудовані. Проте обидві ці схеми будуть дійснимим за умови, коли ізолювати їх від впливу протилежного фактора. Якщо ж ці два фактори поєднати, то з’явиться наступна схема:

Суміщення двох факторів

В результаті висновку можна сказати, що дружба може існувати в усіх трьох випадках. Проте найповнішою вона буде в третьому випадку, тобто при суміщенні двох факторів. А як гадаєте ви?

Прикрепления: 4845242.jpg (9.9 Kb) · 4308972.jpg (10.1 Kb) · 9261675.jpg (15.7 Kb) · 8674467.jpg (10.3 Kb)
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2025